Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREBardhi zbulon sekretin në Big Brother: Kam lënë një lidhje pezull jashtë!

Bardhi zbulon sekretin në Big Brother: Kam lënë një lidhje pezull jashtë!

Banorët e “Big Brother VIP 3” kanë treguar së fundmi disa sekrete në “dhomën e rrëfimit”. Ai që do të gjejë më shumë sekrete të konkurrentëve do të jetë fitues e të shpallet lider.

Sekreti i Bardhit është lidhja që ai ka lënë pezull jashtë. Më shumë sesa romancë ai e quan, pëlqim, ndërsa emrin e vajzës nuk e ka përmendur.

“Unë kam lënë një lidhje pezull jashtë. Kam patur një vajzë që e kam njohur 3 javë para se të futesha këtu, isha në kontakt dhe e kam takuar dy herë dhe kishim pëlqim, por jo lidhje. E kemi lënë pezull. Unë tani e kam gjetur këtu lidhjen time dhe dua t’i kërkoj falje asaj vajzës atje që e dua fort”, tha Bardhi.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME