Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËBerisha: Deputetët e opozitës u detyruan të hyjnë si “tarzanë”

Berisha: Deputetët e opozitës u detyruan të hyjnë si “tarzanë”

Sali Berisha në një deklaratë për mediat jashtë Kryesisë së Kuvendit ka deklaruar se: Situata kritike që ndodhet në vend tregon frikën e tmerrshme, lepurin e madh që i ka hyrë në bark Ramës dhe organizatës së tij kriminale. Kurrë ndonjëherë nuk mundet një roje të ndalojë një deputet të hyjë në një institucion, lë më në zyrën e tij. Për herë të parë në historinë deputetë u detyruan të bëjnë “tarzanin” dhe të ngjiten mbi mure

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME