Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETBerisha dhe Malltezi kërkojnë heqjen e masës së sigurisë, sot seanca në...

Berisha dhe Malltezi kërkojnë heqjen e masës së sigurisë, sot seanca në GJKKO

Ditën e sotme në GJKKO do të mbahet në orën 09:00 seanca gjyqësore për liderin e opozitës, Sali Berisha dhe dhëndrin e tij Jamarbër Malltezi. Dyshja kanë kërkuar heqjen e masës arrest shtëpie, ndërsa çështja gjyqësore është bashkuar në një nga GJKKO.

Të dyja seancat u shtynë në datën 4 mars. Kërkesa e tyre për revokim të masës arrest me burg do të shqyrtohet sot nga gjyqtarja Irena Gjoka.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME