Monday, May 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËBerisha dhe Meta mbyllin fushatën në Lezhë: Të dielën votoni për Pashk...

Berisha dhe Meta mbyllin fushatën në Lezhë: Të dielën votoni për Pashk Gjonin

Sali Berisha dhe Ilir Meta, po mbajnë takimin përmbyllës të fushatës elektorale në Lezhë ku kërkuan edhe njëherë që të votohet për kandidatin Pashk Gjoni. Berisha është shprehur se Gjoni është njeriu që i do qytetarët e Lezhës me gjithë zemër teksa shtoi se të ardhurat e bashkisë, ai do t’i shndërrojë në shërbime për lezhjanët dhe familjet e tyre.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: