Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEBesa, Bora apo Marina, cila është në foto?

Besa, Bora apo Marina, cila është në foto?

Sa minuta ju deshën për të identifikuar se cila është në këto foto?

Besa Kokëdhima ka publikuar ditën e sotme disa foto në Instagram ku mes të tjerashh edhe disa selfie. Mirëpo na tërhoqi vëmendje ngjashmëria e saj e madhe me dy vajza të tjera të showbizit shqiptar. Bora Zemani dhe Marina Fara.

Siç mund ta shihni edhe në fotot e mëposhtme tre vajzat duken thuajse identike dhe mezi dallohen nga njëra-tjetra.

Image

Kjo nuk është hera e parë që ngjashmëri të tilla marrin vëmendje në mediat sociale. Ndoshta është pozicioni i fotos, ndoshta janë filtrat e përdorura- por me siguri mund të thuhet se ngjashmëria është mëse e dukshme. Gjithsesi nëse flasim për jetën e tyre publike ajo është krejt e ndryshme për secilën prej tyre.

Bora ka qenë në qendër të vëmendjes vitin e fundit për lidhjen e saj me Donald Veshajn, teksa së shpejt do vijë në një format tjetër si “Dancing with the stars”. Po ashtu, edhe Marina është shumë e komentuar sidomos për format bombastike.

Sa i përket Besës ajo është më e tërhequr, duke mos qenë shumë aktive me projektet muzikore.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME