Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEBeyoncé suprizon fansat gjatë premierës së koncertit

Beyoncé suprizon fansat gjatë premierës së koncertit

Përveç publikimit të koncertit, Renaissance: A Film By Beyoncé, Queen Bey gjithashtu lëshoi një këngë të re të premten..

Kënga e re, “My House”, është paraqitur në filmin e koncertit dhe është në dispozicion në YouTube dhe Spotify. Kënga befasuese fillon me Beyoncé e cila thotë: “Ja ku shkojmë”.

Të enjten mbrëma, Beyonce ishte në qendër të premierës së filmit të saj në Londër, së bashku me vajzën 11-vjeçare të saj dhe JAY-Z, Blue Ivy Carter.

Një video nga tapeti i kuq u bë virale teksa Beyoncé shihet duke pyetur vajzën e saj të madhe nëse ka  ftohtë dhe më pas ndalon fotografët për t’i marrë një pallto Blue. Siç e dinë fansat, Blue Ivy iu bashkua nënës së saj në skenë për shfaqje të shumta gjatë turneut të Rilindjes, duke kërcyer gjatë këngëve “My Power” dhe “Black Parade” dhe ky udhëtim është dokumentuar në film.

Pas premierës në Londër, Bey u pa duke dalë për festën e filmit me bashkëshortin e saj, JAY-Z. Renaissance: A Film By Beyoncé del në kinematë në mbarë vendin më 1 dhjetor.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME