Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEME”Big Brother Vip”/ Balina Bodinaku: Më ka ardhur në majë të hundës…

”Big Brother Vip”/ Balina Bodinaku: Më ka ardhur në majë të hundës…

Gazetarja e njohur Balina Bodinaku e cila ishte opinioniste në edicionin e parë të “Big Brother Vip Albania”, është shprehur në emisionin “Ditë e Re” se është lodhur nga pyetjet e njerëzve për këtë misionin.

Po ashtu ajo është shprehur se është habitur nga tejkalimi i pritshmërive të formatit, e cila kishte takuar edhe nga ata njerëz të cilët ishin të varur nga “Big Brother”.

“Shumë faleminderit se më ka ardhur kudo ku shkoj, është normale që të merrej publiku se prandaj ishte ai format, dhe me vjen mirë. Por më ka ardhur mua, se në çdo studio më pyesin për Big Brother. Normalisht u tejkaluan pritshmëritë e formatit dhe produksionit dhe njerëzve. Kam takuar njerëz që më kanë thënë se ishin të varur nga Big Brother”, është shprehur Balina.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME