Wednesday, February 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREBig Brother VIP/ Sara dhe Bardhi realizojnë puthjen e parë.

Big Brother VIP/ Sara dhe Bardhi realizojnë puthjen e parë.

Romanë në Big Brother Vip. Sara dhe Bardhi përjetuan një moment romantik mes njëri-tjetrit, teksa të dy ata u thirrën në dhomën e rrëfimit.

Teksa panë një klip me momentet e tyre më të bukura, Bardhi arriti t’i “rrëmbente” puthjen e parë në buzë Sarës.

Një moment vërtet romantik mes çiftit, të cilët bënë të lumtur dhe pjesën tjetër të banorëve, të cilët po e ndiqnin nga dhoma e ndenjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME