Saturday, April 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËBisha Lopez si “zebër” në Kapri të Italisë

Bisha Lopez si “zebër” në Kapri të Italisë

Martesa, muaji i mjaltit dhe tani në koncerte. Po flasim për Jennifer Lopez. “Bisha e skenës” ofroi një shfaqje spektakolare për UNICEF, në koncertin e zhvilluar në Kapri të Italisë, ditën e shtunë.

Këngëtarja 53-vjeçare, e cila sapo është martuar me Ben Affleck, doli para publikut me një kostum me printe zebra, në koncertin e bamirësisë për të grumbulluar fonde për Ukrainën.

Në këtë koncert performuan edhe DJ Diplo, Sofia Carson dhe DJ Cruz.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME