Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEBritney Spears: Justin më tradhëtoi për një të famshëm

Britney Spears: Justin më tradhëtoi për një të famshëm

Britney Spears ka zbuluar se Justin Timberlake e tradhtoi atë me “një tjetër personazh të famshëm”  në kujtimet e saj “The Woman in Me”, sipas TMZ.

Gazeta raportoi të mërkurën se këngëtarja “Toxic” nuk e përmend gruan tjetër në librin e saj pasi ajo “tani ka një familje dhe Spears nuk dëshiron ta turpërojë”.

Ish-çifti u takua nga viti 1999 deri në 2002, me videon muzikore të Timberlake pas ndarjes “Cry Me a River” që bëri shumë të besojnë se ajo e kishte tradhëtuar gjatë kohës së tyre së bashku.

Edhe pse kujtimet e Princeshës së Pop-it nuk dalin  deri më 24 tetor, People publikoi të martën fragmente në lidhje me vendimin e saj për të rruar kokën, për kujdestarinë dhe më shumë.

Përveç kësaj, Britney zbuloi se ajo bëri një abort ndërsa ishte në lidhje me Timberlake në fund të vitit 2000, duke pretenduar se ai “definitivisht nuk ishte i lumtur për shtatzëninë” dhe “nuk donte të bëhej baba”.

Ajo shkroi: “ Nuk e di nëse ai ishte vendimi i duhur. Nëse do të ishte lënë vetëm në dorën time, nuk do ta kisha bërë kurrë.” Britney, e cila ka djemtë Sean Preston, 18 dhe Jayden, 17 vjeç, me Kevin Federline, e quajti ndërprerjen e shtatzënisë “një nga përvojat më të vështira” të jetës së saj.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME