Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORECamila Cabello imazhi i ri i Bacardí

Camila Cabello imazhi i ri i Bacardí

Camila Cabello është fytyra e re globale e Bacardí, marka njoftoi të martën.

Në reklamën, e cila është quajtur  “Do What Moves You” dhe me regji nga Nicolás Méndez, kënga e re e Cabello, e frymëzuar nga hiper-pop, “I Luv It” dëgjohet në sfond.

Cabello xhiroi fushatën e re në shkurt në kryeqytetin e Republikës Dominikane, Santo Domingo.  Pas një dite të gjatë xhirimi, Cabello u ul me PEOPLE në trailerin e saj, ku foli se pse të bëhesh fytyra e re e Bacardí-t “ndihet mahnitëse” – dhe ngacmoi epokën e saj të ardhshme muzikore.

E lindur në Kubë dhe e rritur në Miami, këngëtarja ndjeu një afinitet për Bacardin sepse “ata kanë një prejardhje shumë të lidhur ngushtë nga Karaibet”, shtoi Cabello, e cila bashkëpunoi me markën për një koktej.

“Pija e preferuar e gjyshes sime është cuba libre – një rum dhe koka-kola – dhe duke u rritur në Miami, thjesht je e rrethuar nga Bacardí, kështu që isha shumë e emocionuar për të bashkëpunuar me ta. Dhe gjithashtu ndihem sikur Bacardí ka një energji të tillë feste – ndjej se atmosfera e tyre ka të bëjë gjithmonë me festimet, argëtimin dhe muzikën, kështu që ndihet thjesht si atmosfera.

Edhe pse ajo është nga Kuba, xhirimet në Republikën Domenikane u ndjenë të njohura për Cabello.

Miqtë e mi më të mirë janë në të vërtetë domenikanë, kështu që u thashë duke dëgjuar thekset dominikane dhe gjithçka më duket sikur jam në shtëpi,” thotë ajo. Kur erdhi koha për të filmuar për reklamën, Cabello ishte përgatitur sepse puna është e ngjashme me performancën në skenë ose xhirimin e një videoje muzikore.

Është vetëm më pak kohë. Kjo ishte, disa orë, për të mësuar koreo”, thotë Camila “Por është kënaqësi të lëvizësh.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME