Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORESPAK të hetojë pronësinë dhe financimet e kullave në Tiranë

SPAK të hetojë pronësinë dhe financimet e kullave në Tiranë

Nga Afrim Krasniqi-

Ka ardhur koha për hetime serioze mbi pronësinë dhe financimet e kullave të larta të Tiranës. Indicie? Media perëndimore tregon sesi grupet kriminale udhëtonin me avion privat për të bërë plane për ngritje kullë në Tiranë. Ka emra, ka të dhëna, ka dosje dhe përgjime. Thjesht duhet vullnet dhe integritet hetimor. Kaq. Të tjerat vijnë vetë.

SPAK të veprojë! Krimi i organizuar është në themel të Kullave!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME