Monday, March 4, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORECardi B shpërthen kundër Offset pas akuzave për tradhëti

Cardi B shpërthen kundër Offset pas akuzave për tradhëti

Cardi B shkoi në rrjetet sociale për të sulmuar bashkëshortin e saj Offset, pas akuzave të tyre për ndarje dhe tradhti.

“@OffsetYRN je gomar!” ajo shkroi në Twitter të premten. Reperja e “WAP” ngacmoi në një postim të dytë në Twitter se e vërteta e ndarjes mund të dalë në dritë një ditë mes thashethemeve se ai e tradhtoi atë me Chrisean Rock.

“M–fukas do jua nxjerr fytyrat kur të jeni në kohën tuaj më të ulët dhe më të cenueshme.. ju jeni duke qeshur tani, por më besoni se tavolinat kthehen”, shkroi ajo në Twitter.

Cardi – emri i vërtetë i të cilit është Belcalis Marlenis Almánzar – i fshiu të dyja mesazhet brenda 30 minutave nga postimi i tyre. Megjithatë, më vonë ajo shkoi në Instagram Live, ku vazhdoi ta kritikonte atë.

“I pëlqente shumë të luante lojëra me mua kur isha në kohën time më të keqe ”, shtoi Cardi në një Live, sipas një videoje të kapur nga @theneighborhoodtalk. Ajo e mbylli videon duke u shprehur se sa e “lodhur” ishte nga drama.

Një javë më parë, Cardi konfirmoi përmes Instagram Live se të dy ishin ndarë pas gjashtë vitesh martesë.

“Unë kam qenë beqare për një minutë tani,” tha ajo në atë kohë. “Unë thjesht nuk di si t’i tregoj botës. Dua ta nis vitin 2024 të freskët, të hapur. Jam kurioz e për një jetë të re, një fillim të ri. Jam e emocionuar.” Ndërkohë, Offset nuk e ka trajtuar ndarjen.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME