Friday, February 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREChelsea refuzon huazimin e Brojës te ekipi i njohur në Premier League

Chelsea refuzon huazimin e Brojës te ekipi i njohur në Premier League

Chelsea duket se ka refuzuar ofertën e parë nga Wolves për huazimin e sulmuesit shqiptar, Armando Broja. Emri i bomberit kuqezi është një nga më të lakuarit në këtë merkato të janarit dhe pritet që ai të largohet nga “Stamford Bridge”.

Drejtuesit e Bluve të Londrës e vlerësojnë shumë Brojën, pasi janë të gatshëm vetëm të shesin kartonin e tij për një çmim prej 60 milionë eurosh.

Gazetari i njohur italian dhe eksperti i merkatos, Fabrizio Romano, bën me dije se Wolves kishte paraqitur një ofertë huazimi për Armando Brojën, por Chelsea e kishte refuzuar menjëherë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME