Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREErvini eliminohet nga gara e BBAV3: Jam shumë i lumtur që…

Ervini eliminohet nga gara e BBAV3: Jam shumë i lumtur që…

Ervini u eliminua sonte nga gara për çmimin e madh të “Big Brother VIP 3”.

Në televotim me Fationin, Gabrielen dhe Vesa, Ervini rezultoi banori më i votuar për të lënë shtëpinë.

“Jam i lumtur që do të iki, do të shkoj në shtëpi se më ka marrë malli për djalin”, tha ai teksa u përshëndet me konkurrentët e tjerë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME