Friday, March 31, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTCikalleshi shënon gol në Arabinë Saudite (vidio)

Cikalleshi shënon gol në Arabinë Saudite (vidio)

Sokol Cikalleshi vijon formën mjaft të mirë te skuadra e Al Khaleej në kampionatin e Arabisë Saudite. Sulmuesi kuqezi ka shënuar gol në ndeshjen që skuadra e tij ka barazuar 2-2 përballë Al Tai.

Kavajasi ka shënuar golin që ka zhbllokuar sfidën në minutën e 13-të, duke realizuar kështu golin e tij të 6-të sezonal në kampionatin saudit.

Al Khaleej nuk arrin të marrë tre pikë të arta dhe në luftën për mbijetesë, pasi barazohet në minutat shtesë nga miqtë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: