Friday, February 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORECikalleshi shënon super gol në Turqi, VAR e anulon

Cikalleshi shënon super gol në Turqi, VAR e anulon

Sokol Cikalleshi u rikthye titullar me Konyasporin, madje gjeti golin në përballjen në transfertë kundër Istanbulsporit.

Cikalleshi realizoi një gol shumë të bukur 11 minuta përpara fundit, por festa e tij dhe e shokëve të skuadrës u ndërpre nga VAR-i.

Teknologjia anuloi golin e 33-vjeçarit nga Kavaja për pozicion të parregullt në nisjen e aksionit, që më pas solli edhe golin.

Menjëherë pas anulimit të golit, trajneri i Konyasporit e zëvendësoi Cikalleshin.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME