Friday, April 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDashi godet për vdekje 64 vjeçaren në Lalar

Dashi godet për vdekje 64 vjeçaren në Lalar

Fier – Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Lalar të Fierit. Një grua ka ndërruar jetë pasi është goditur nga dashi.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, rreth orës 15:30.  Mësohet se gjatë kohës që ishte në fushë me kopenë, 64-vjeçarja me inicialet F. V.,  është goditur nga dashi dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

“Në datë 11.01.2023, rreth orës 15:30, në fshatin Lalar, ka ndërruar jetë shtetasja F. V., 64 vjeçe, e cila është goditur nga një bagëti e imët (dash) -njofton policia.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME