Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDel vidio kur vllai vret vllanë dhe kunatën në Tiranë (vidio)

Del vidio kur vllai vret vllanë dhe kunatën në Tiranë (vidio)

Pamjet më poshtë tregojnë momentin kur 38-vjeçari Arsen Muskurti hyn në agjenci për të vrarë të vëllanë e bashkëshorten e këtij të fundit, Dritan e Nora Muskurti.

Ai shikon nga dritarja e sigurohet se çifti i bashkëshortëve janë brenda. Më pas, me qetësi, me armën që e mban në njërën dorë pas shpine, futet qëllon 5 herë e del sërish nga agjencia.

Me gjakftohtësi dhe me armën e zjarrit në dorë, Muskurti largohet nga vendi i ngjarjes. Ai u arrestua pak orë më pas në zonën e “5 majit”. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME