Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDemokratët gati për protestë, do të marshojnë nga qendra drejt ish-hotel Dajtit

Demokratët gati për protestë, do të marshojnë nga qendra drejt ish-hotel Dajtit

Liderët e rajonit dhe Europës kanë mbërritur dhe kanë firmosur marrëveshjen e parë në samitin BE-Ballkani Europian. Ndërkohë demokratët nga ana tjetër po mblidhen në selinë blu për protestën që pritet të mbahet në orën 12:00.

Pavarësisht masave të marra kreu i PD, Sali Berisha deklaroi se opozita do të protestojë në bulevardin Dëshmorët e Kombit. Kujtojmë se që nga mëngjesi i sotëm bulevardi është i rrethuar nga forcat e policisë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME