Friday, April 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDenoncimi i PL/ Bllokohen rrugët në Durrës (fotot)

Denoncimi i PL/ Bllokohen rrugët në Durrës (fotot)

Bllokohen rrugët e Durrësit sërisht… kjo është situata kaotike që përballen qytetarët… vetëm pak orë shi gjatë natës dhe paraditen e sotme shaktuan përmbytje të rrugëve!

Këto pamje janë nga Lagja 5, 18 dhe 15 të qytetit por Bashkia nuk ka sy t’i shoh e t’i dreqë, por “ ka vetëm duar të vjedhë paratë tona” pë t’i futur në xhepat e vet!

“ Nuk ka çizme llastiku të marrë pësipër baltën që gati po hyn në shtëpiat “ e banorëve durrsak!

Kontjana Kuçi

Kryetare e Partisë së Lirisë dega Durrës

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME