Sunday, October 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDenoncimi/ Socialistët fierak për një like pushohen nga puna

Denoncimi/ Socialistët fierak për një like pushohen nga puna

Terror në PS Fier Kush po i pushon Socialistët e Fierit për një Like në Facebook. Cfar deklaroi Petro Koci në FB . Cfare po thumbon Genta Cakrani, ish kryetarja e PS-Fier dhe njëherësh ish deputete e PS Fierit në postimin e saj . I njejti shqetësim . Kujdes kur beni like . Tmerri i ka mbërthyer Socialistët nga një Klan Ogurzi në Fier brenda PS 

Gnetiana Cakrani, ish kryetare PS dega Fier, ish deputete e PS, është bërë e “gjallë” nga toka e “ëndrrave”, Amerika duke postuar në llogarinë e saj në rrjetin social facebook mendimet e saj të lira që sipas saj, kur ishte k’tu nuk mund ti shfaqte, nuk mund të bënte një like për diçka që lexonte në rrjetin social facebook sepse grupet e ngritura “vëzhguesish” të PS raportonin dhe shkonin deri aty sa të pusbonin edhe nga puna

E rëndësishme është të lexohet pak rendesi ka nese i ben like pasi like shprehet Gentiana Cakrani. TE identifikon si armik i një grupi të caktuar në PS grup i cili është shum hakmarrëse duke dhe të hequr nga puna . Sic do ta mesojme më poshtë .

Të gjitha këto janë pjeseza të një mozaiku të cilat të mbledhura bashk formojnë një Tablo të një lufte në PS Fier ku një grup Patronazhistash spiunojn Patronazhista të tjere që sjan të grupit te tyre. KULMI .

Luftë për pushtet e para ku cdo zë ndryshe shtypet sulmohet , izolohet , akuzohet , baltoset njolloset e gjithcka mund të krijoj mendja e tyre njerzore me metoda nga më të ndryshmet me disa palo gazetar që i perdorin si kamikaz për te sulmuar grupin tjeter .

Cfar deklaroj Petro Koci Fb e tij për zgjedhjet për kryetar të PS Fier .

Në postim në fjalë ngrihen shume drit hije .

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: