Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLETATOODeputetja e Kuvendit të Kosovës me tatuazh UÇK

Deputetja e Kuvendit të Kosovës me tatuazh UÇK

Deputetja e AAK-së, Time Kadrijaj, ka bërë tatuazh në dorën e saj të majtë, akronimin e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK).

Ish-ushtarja e UÇK-së, Kadrijaj tashmë ka vendosur që akornimin UÇK ta bëjë edhe tatuazh.

Fotografinë e saj me tatu e ka publikuar deputetja e PDK-së, Blerta Deliu-Kodra.

Deliu në mbishkrimin e kësaj fotografie ka shkruar se nuk asgjë më madhështore se heroizimi i grave dhe burrave në luftën e UÇK-së.

“Në vigjilie të festës së Pavarësisë, nuk ka asgjë më madhështore se heroizmi i grave dhe burrave të Kosovës në luftën e UÇK-së.” – ka shkruar ajo.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME