Friday, September 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEJa shenjat e horoskopit që do kalojnë një fundjavë të bukur

Ja shenjat e horoskopit që do kalojnë një fundjavë të bukur

Jemi vetëm pak orë larg një fundjave me diell (sipas parashikimit të deritanishëm). Të shtunën, më 18 shkurt, Mërkuri formon një sekstil me Jupiterin, një aspekt veçanërisht me fat dhe pozitiv për marrëveshje të reja, diskutime dhe negociata. 

Të dielën, Dielli kalon në shenjën e Peshqve, duke mbyllur një vit astrologjik dhe duke hapur rrugën për një të ri.

Me aspektet planetare që favorizojnë marrëveshjet dhe diskutimet, lajmet e mira janë afër dhe të gjitha shenjat parashikohen të kenë dy ditë të bukura. Por kush do të jetë më me fat?

Demi

Kjo fundjavë do të jetë shumë sociale dhe argëtuese për ata që i përkasin shenjës së Demit, përderisa planet e tyre përfshijnë të tjerët të rëndësishëm në jetën e tyre, siç është lidhja e tyre. Mundësia juaj për të takuar njerëz dhe për t’u argëtuar është këtu dhe nëse nuk jeni në një lidhje mund të prisni njohje interesante.

Akrepi

Një nga shenjat më të preferuara këto ditë janë Akrepat. Në fundjavë sensualiteti rritet dhe romanca bie të kuqe. Dita e Shën Valentinit mund të ketë kaluar, por ju do të kaloni dy ditë të mrekullueshme me partnerin tuaj dhe nëse nuk jeni në një lidhje për momentin, përgatituni për shumë argëtim dhe, ndoshta, një njohje që do t’ju bëjë zemra kapërceje një rrahje. Në fakt, ju jeni gati të falni veten për gjërat që nuk ju shkuan deri tani dhe të vazhdoni përpara. Beje!

Peshqit

Me ditëlindjen tuaj afër, humori juaj është i ngritur. Ndaj lini mënjanë egon dhe përdorni sharmin tuaj për të kaluar një kohë të mirë. Sensualiteti mund të pushtojë marrëdhënien tuaj, por nëse nuk i përkisni klubit të përkushtuar, relaksohuni, lini mënjanë presionet dhe shijoni interesin që një person i caktuar shpreh në fytyrën tuaj.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: