Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLETATOOJennifer Lopez një tatuazh Ben Affleck në ditën e Shën Valentinit

Jennifer Lopez një tatuazh Ben Affleck në ditën e Shën Valentinit

Jennifer Lopez tregoi një tatuazh të ri për Ditën e Shën Valentinit dhe dëshmoi se dashuria e saj për Ben Affleck është e përhershme.

“Përkushtim️”, shkroi Lopez, përmes Instagramit të martën, më 14 shkurt.

“Gëzuar ditën e Shën Valentinit, dashuria ime”, shtoi ajo.

Postimi paraqiste një seri imazhesh të këngëtarit të “Waiting for Tonight” dhe yllit të Good Will Hunting , 50 vjeç, në një varkë ndërsa Affleck kap pjesën e pasme të Lopez. Dy foto të tjera treguan çiftin e lumtur nga koha kur u takuan për herë të parë në fillim të viteve 2000.

Përveç fotove të ëmbla, Lopez përfshiu një selfie që tregonte një tatuazh pafundësi ose infinit, përgjatë kafazit të kraharorit të majtë. Tatuzhi përfshin dy shigjeta që kryqëzohen me njëra-tjetrën me shkronjat “J” dhe “B”, ku me sa duket qëndrojnë për “Jennifer” dhe “Ben”.

Dyshja, të cilët u martuan në tre ceremoni të veçanta vitin e kaluar , u rilidhën në fillim të vitit 2021. Dyshja ishin fejuar më parë nga viti 2002 deri në 2004, por anuluan martesën e tyre të planifikuar në shtator 2003 për shkak të “vëmendjes së tepërt të medias”.

Ylli i “Air” i propozoi Lopez-it për herë të dytë në prill 2022. Ata u martuan në Las Vegas tre muaj më vonë përpara se të bënin një ceremoni tradicionale me miqtë dhe familjen në Gjeorgji në gusht të po atij viti.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME