Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTDështon Strakosha tek United, kalon te një tjetër klub i Premier League

Dështon Strakosha tek United, kalon te një tjetër klub i Premier League

Mediat angleze si zakonisht në merkato nuk është se janë shumë  të sakta. Ditët e fundit u bë thuajse e kryer për transferimin e Thomas Strakoshës te Manchester United, por në realitet nuk do të ndodhë kështu.

Gazetari Fabrizio Romano (shumë i saktë në informacione) së fundmi raporton se gardiani i Kombëtares sonë do të transferohet te Brentford. Strakosha do të shkojë si futbollist i lirë, ndërkohë që sot do të kryejë vizitat mjekësore dhe më pas do të hedhë firmën mbi kontratë.

Portieri shqiptar në këtë mënyrë realizon ëndrrën për të luajtur në Premier League

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME