Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMELeku letër në dasmën shqiptare, këngëtari i mbledh me fshesë

Leku letër në dasmën shqiptare, këngëtari i mbledh me fshesë

Në dasmat shqiptare, leku hidhet letër. Bes Kallaku dhe Mateus Frroku kanë marrë pjesë së fundmi në një dasmë, ku kanë interpretuar disa nga këngët e tyre.

Dyshja të cilët sollën një muaj më parë këngën “Rrapatushe” kanë ndezur atmosferën dhe për këtë duket se janë shpërblyer shumë mirë.

Nga videot, shihen teksa paratë hidhen pa hesap. Në njërën prej tyre, shihet këngëtari Mateus i cili merr një fshesë gjatë dasmës dhe mbledh paratë që janë hedhur.

“O Mates Frroku o çun për shpi”, shkruan Besi krahas videos ku shihet duke mbledhur paratë me fshesë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME