Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDhunoi bashkëshorten, arrestohet 50 vjeçari

Dhunoi bashkëshorten, arrestohet 50 vjeçari

Fier – Vihet në pranga 1 shtetas dhe procedohet në gjendje të lirë 1 tjetër, për vepra të ndryshme penale.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasin A. P., 50 vjeç, banues në Fier, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij.

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor të DVP Fier referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasen A. P., 51 vjeçe, banuese në Fier, pasi drejtonte motomjetin e pa pajisur me leje drejtimi.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME