Saturday, July 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDigjet lokali në Vlorë

Digjet lokali në Vlorë

Një “Beach Bar” është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm (2 shtator).

Mësohet se lokali ndodhet në Jonufër të Vlorës dhe është në pronësi të shtetasit O.V, banues në Vlorë.

Nga zjarri janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME