Tuesday, May 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDigjet makina, shpëton drejtuesi i mjetit

Digjet makina, shpëton drejtuesi i mjetit

Fier – Një automjet tip “Fiat” me targa AA 717 GZ ka rënë në flakë teksa ka qënë duke lëvizur në lagjen “8 shkurti” në Fier.

Fatmirësisht drejtuesi i mjetit A M nga Fieri e ka kapur në kohë tymin që dilte nga makina dhe ka ndaluar fatmirësishtë pa pasoja për shëndetin.

Në vendgjarje kane shkuar zjarrfiksja duke bërë të mundur shuarjen e flakëve sikunder edhe policia e cila ka zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Policia ka pohuar se dyshohet nga nje defekt teknik nji makin tip Fiat i ka mar flak motorri por e kan fikur ska arritur te shkaktoj shume deme materiale.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME