Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDigjet një shtëpi në Vlorë, vdes i moshuari

Digjet një shtëpi në Vlorë, vdes i moshuari

Një banesë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në qytetin e Vlorës. Dyshohet se një 75-vjeçar ka ndërruar jetë, pasi është asfiksuar nga tymi.

Ngjarja ka ndodhur në Omonia të Vlorës, ndërsa akoma nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit. Forcat zjarrfikëse dhe policia ndodhen në vendngjarje.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME