Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEDon Xhoni thotë se do të blejë avion privat

Don Xhoni thotë se do të blejë avion privat

Rep-artisti i njohur shqiptar, Don Xhoni mbetet aktiv në rrjete sociale.

Reperi vetëm në Instagram ka mbi 760 mijë ndjekës, ku shpesh herë ndan jetën e tij luksoze.

Pas publikimit të veturave të tij super-luksoze dhe shtëpive, ai ka premtuar që së shpejti do blejë edhe avion.

Këtë vit do ta blejë këtë. Mbani mend fjalët e mia”, shkroi ai krahas fotos.

Theksojmë se këngëtari është duke shijuar suksesin e projektit muzikor të titulluar ‘Katile’.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME