Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREDua Lipa me pesë këngë me nga 2 miliardë dëgjime në Spotify

Dua Lipa me pesë këngë me nga 2 miliardë dëgjime në Spotify

Dua Lipa, ylli shqiptar me famë globale, ka shënuar një tjetër sukses megaloman në karrierën e saj. Këtë radhë ajo feston suksesit e të qenurit e vetmja artiste e gjinisë femërore, e cila ka pesë këngë me nga dy miliardë dëgjime në Spotify. Më saktësisht, këngët që ia kanë dhënë këtë piedestal Duas janë hitet: “New Rules”, “Levitating”, “Don’t Start Now”, “One Kiss” me Calvin Harris dhe “Cold Heart” me Elton John.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME