Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËDua Lipa shkëlqen për darkën e Balenciagas në Paris

Dua Lipa shkëlqen për darkën e Balenciagas në Paris

Disa orë para darkës këngëtarja shqiptare ishte një nga modelet që sfiloi për Balenciagan gjatë Javës së Modës së Haute Couture në Paris.

Dhe Dua Lipa dukej po aq e gëzuar teksa shkoi në darkën e mbushur me yje të shtëpisë së dizajnit të mërkurën në mbrëmje për të festuar.

26-vjeçarja mahniti me një fustan plot shkëlqim teksa po shkonte brenda festës private në Paris.

Dua kishte veshur një fustan të zi, i cili arrinte deri në tokë, me telat që shkëlqenin nën dritën e perëndimit të diellit në orën e artë.

Dua Lipa, Kim Kardashian dhe Nicole Kidman mahnitin gjatë ecjes në pistën e Balenciagas

Dua Lipa, Kim Kardashian dhe Nicole Kidman mahnitin gjatë ecjes në pistën e Balenciagas

Pjesa e sipërme e fustanit të saj shfaqte një prerje të ulët, me dekolte të lënë të ekspozuar ndaj ajrit të mbrëmjes.

Krijuesja e hitit “One Kiss” kishte veshur një gjerdan të shkëlqyeshëm në ngjyrë argjendi dhe një palë vathë të ngjashëm, ndërkohë që shtoi zgjatime në flokët e saj të errët të lidhur në një bisht shumë të gjatë.

Shkëlqeu në sfilatën e Balenciagas përkrah Kim Kardashian dhe Nicole Kidman, Dua Lipa: Një nder dhe ëndërr të jem pjesë e saj

Shkëlqeu në sfilatën e Balenciagas përkrah Kim Kardashian dhe Nicole Kidman, Dua Lipa: Një nder dhe ëndërr të jem pjesë e saj

Ajo mbante grim, duke përfshirë një penel të zi dramatik të gjatë.

Më herët të mërkurën ylli veshi një fustan të verdhë, i cili kishte një bisht dramatik që e ndiqte në pistën e Balenciaga.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME