Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEDua Lipa shkonë në dasëm me të brendëshme

Dua Lipa shkonë në dasëm me të brendëshme

Dua Lipa shkoi e veshur me të bardha në dasmën e Simon Porte Jacquemus, themeluesi i markës Jacquemus dhe Marco Maestri.

Këngëtarja me origjinë shqiptare kishte zgjedhur të vishte të brendshme të bardha dhe një fustan të tejdukshëm.

Ajo e kombinoi veshjen me sandale gri, çantë të zezë dhe vathë të mëdhenj të bardhë në formë lulesh.

Dua tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në rrugët e Parisit, teksa shkonte në dasmën e miqve të saj, të cilët festuan me një dasmë franceze të rrethuar nga personat e dashur.

Dua Lipa Stuns in Sheer Dress at Friend Simon Porte Jacquemus' Wedding in  France: ohnotheydidnt — LiveJournal
Image
POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME