Monday, March 27, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET‘Duam demokraci, jo stabilokraci’/ Nis marshimi i protestuesve

‘Duam demokraci, jo stabilokraci’/ Nis marshimi i protestuesve

Duam demokraci, jo stabilokraci’!

Me këtë parullë pikante, mijëra protestues po mblidhen drejt bulevardit.

Opozita e ka thirrur këtë protestë në ditën e samitit me Bashkimin Europian.

Për këtë arsye, sloganet dhe parullat janë në anglisht.

Thirrjes së opozitës i janë përgjigjur një numër i jashtëzakonshëm qytetaresh.

https://stream.syritv.al/out/u/syritv.m3u8

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: