Tuesday, March 21, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETIncident në protestë/ I infiltruari qëllon kreun e PD-së, Sali Berisha (vidio)

Incident në protestë/ I infiltruari qëllon kreun e PD-së, Sali Berisha (vidio)

Një incident ka ndodhur në protestën e organizuar nga opozita në Tiranë.

Një person i infiltruar, ka kaluar nëpërmjet protestuesve dhe ka qëlluar kreun e PD-së, Sali Berisha.

Pas këtij incidenti, personi është neutralizuar nga rojet e kryedemokratit Berisha dhe nga simpatizantët që ishin të pranishëm  aty.

Menjëherë ndërhyjnë truprojat e tij që kanë neutralizuar personin që e goditi ndërsa Berisha ka vazhduar ecjen pak minuta më pas. Video më poshtë:

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: