Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDigjet gabina elektrike në Fier, banorët në terr.

Digjet gabina elektrike në Fier, banorët në terr.

Fier – Nje kabine elektrike eshte perfshire nga flaket pak minuta me pare ne rrugën  “ Kastriot Muco “ ne Fier.

Ne vendngjarje kane mberritur menjehere forcat zjarrfikese dhe policia , nderkohe qe nga informacionet paraprake dyshohet se shkak eshte bere ngarkesa ne rrjetin e shperndarjes se energjise.

Sherbimet zjarrfikese ben te mundur fikjen e zjarrit nderkohe qe dhjetra familje kane mbetur ne erresire. Operatoret e OShE jane ne terren per te pare nga afer situaten dhe per te bere te mundur rikthimin e energjise.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME