Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETDy burra bien në pus, në Lofkënd në Mallakastër

Dy burra bien në pus, në Lofkënd në Mallakastër

Dy burra kanë rënë ne një pus uji në Lofkënd të Mallakastrës.

Mësohet se dy persona, dyshohet të seksit mashkull kanë hyrë në pus për ta pastruar, dhe kanë rënë brenda tij.

Është kërkuar ndihma e zjarrfikësve për t’i nxjerrë nga pusi.

Sipas krye bashkiakurt të Mallakastrës Qerim Ismailaj trupat janë nxjerr me shënja jete

Dy personat po punonin të hapnin pus për ujë. U ndeshën me shtresë gazi e jane asfiksuar brënda. Trupat e tyre jane derguar me urgje nce ne spitalin rajonal Fier

Mesohet se dy të asfiksuarit janë Bledar Bregu dhe Besnik Veliaj. Mësohet se ky i fubdit ka nderruar jetë

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME