Tuesday, July 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMAGAZINËTEKNOLOGJIE kallën në dasëm. Këngëtari dhe dasmorë hynë në pishinë nga vapa...

E kallën në dasëm. Këngëtari dhe dasmorë hynë në pishinë nga vapa dhe rakia (vidio)

Këngëtari, Kristë Lleshaj ka publikuar një video të një ahengu në rrjetin social “Facebook”.

Në këtë video, shihen këngëtari së bashku me dasmorët teksa kërcejne në pishinë dhe këndojnë.

“Keshtu kallet atmosfera per Martesen e Marjanit me Kristjanen qofshin te lumtur gjithmonë”, ka shkruar Lleshaj.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME