Tuesday, February 27, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËE njëjta varëse në tre breza

E njëjta varëse në tre breza

Princesha Kate Midelton në ceremoninë shtetërore për Mbretëreshën Elizabeth II, u vesh me një fustan pa asnjë dekor me ngjyra të errëta, të shoqëruara me kapelen me dantellë në pjesën e përparme.

Ajo që tërhoqi më shumë vëmendje ishin bizhuteritë që Kate kishte vendosur, një varëse dhe vathë me perla. Varësja është vendosur nga tre gra duke nisur që nga Mbretëresha Elizabet II, Princesh Diana dhe Kate Midelton së fundmi. Vathët i përkasin të ndjerës Princeshë Dianës.

Bizhuteritë janë vendosur nga tre breza të ndryshme të grave në familjen mbretërore.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME