Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREE pabesueshme/ Rrufeja godet futbollistin në Indonezi në një ndeshje miqësore 

E pabesueshme/ Rrufeja godet futbollistin në Indonezi në një ndeshje miqësore 

Një ngjarje sa shokuese, aq dhe e pabesueshme ka ndodhr së fundmi në Indonezi. Skuadrat e kategorisë së ulët të Bandung dhe Subang luajtën në një ndeshje miqësore, e cila përfundoi në tragjedi.

Nga rrufeja mbeti i vdekur në vend një futbollist,  , ndërsa një tjetër ka mbetur i lënduar. Gjithçka është regjistruar nga kamerat dhe detajet janë vërtet shqetësuese.

Askush nuk e priste që diçka e tillë mund të ndodhte dhe më pas të krijonte kaos. Shumë futbollistë filluan të ikin, e disa vrapuan për të ndihmuar të lënduar.

35-vjeçari do të ndërronte jetë, edhe pse mjekët provuan që ta shpëtonin, por nuk arritën as pasi e dërguan në spital.

*Kujdes pamjet janë shqetësuese

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME