Thursday, June 20, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETEdhe Belinda Balluku në SPAK

Edhe Belinda Balluku në SPAK

Zevendëskryeministrja dhe ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku është paraqitur sot në SPAK.

Balluku po pyetet nga oficerët e Byrosë Kombëtare të Hetimit.

Nuk dihen ende arsyet e thirrjes së Ballukut në SPAK, por pak kohë më parë përfundoi në pranga krahu i saj i djathë, ish kreu i ARRSH, Evis Berberi.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME