Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREEgla feston ditëlindjen e izoluar, çudit shkrimi i Ilnisës në pasqyrë!

Egla feston ditëlindjen e izoluar, çudit shkrimi i Ilnisës në pasqyrë!

Egla Cenon e ka gjetur ditëlindja të izoluar në Dhomën e Bardhë së bashku me Meritonin dhe Ilnisën dhe mesa duket nuk është dhe aq e lumtur për këtë gjë.

E shtrirë në krevat, Egla ka uruar vetën për ditëlindjen, ku nuk ka munguar as urimi i Meritonit. Ai u ngrit për ta përqafuar, por Egla nuk pranoi. Meritoni nuk u dorëzua ndaj kokfortësisë së Eglës, mori mikrofonin dhe ia uroi ditëlindjen përzemërsisht.

Ndërsa Ilnisa zgjodhi një mënyrë tjetër për t’ja uruar ditëlinndjen. Ajo i ka shkruar në pasqyrë “lojtare e varfër edhe 100”.

Ilnisa: A jemi në rregull o lojtare e varfër?

Egla: Po ik moj, ti je zero për mua, ti nuk ekziston.

Ilnisa: Unë kam për kë ekzistoj. Për lojtarë të varfër si puna jote, s’më intereson fare.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME