Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEEleni Foureira: Pse Alberto Botia nuk ishte në premierën me Antonis Remon?

Eleni Foureira: Pse Alberto Botia nuk ishte në premierën me Antonis Remon?

Eleni Foureira dhe Antonis Remos patën premierë në jetën e natës së Athinës të premten 17/11. Kamera e emisionit “Mega Kalimera” ka qenë në premierën magjepsëse dhe ka regjistruar gjithçka ka ndodhur, ndërsa ka siguruar deklaratat e dy këngëtareve.

Eleni Foureira ka zbuluar arsyen e mungesës së partnerit të saj, Alberto Botia në premierën e saj, ndërsa nuk ka nguruar të flasë me fjalët më të buta për djalin e saj të vetëm.

“Më ka mbaruar energjia me fëmijën. Disi me magji ia dalim. Mungoi Alberto Botia, kemi edhe një fëmijë. Ai është shumë foshnjë dhe ende zgjohet natën. Muajt ​​e parë me të janë ëndërrimtarë. Mendoj se jam bërë një mami e lodhshme, këta janë muajt më të bukur të jetës sime”, ka rrëfyer Eleni Foureira.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME