Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREFutboll/ Fierakët festojnë kualifikimin e Shqipërisë në Europianin Gjermani2024.

Futboll/ Fierakët festojnë kualifikimin e Shqipërisë në Europianin Gjermani2024.

Fier – Barazimi 0 me 0 i Shqipërisë me Ishujt Faroe si dhe kualifikini në Euro2024 që do mbahet në Gjermani ka nxjerr në rruge e sheshe në Fier qytetare e spordashes te shumte.

Me makina e flamuj, ne boriet e makinave ata kanë qarkulluar në rruget kryesore te qytetit mes nje atmosfere festive

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME