Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREEliminohet Heidi, Juli ngjitet në podium në garën për çmimin e madh

Eliminohet Heidi, Juli ngjitet në podium në garën për çmimin e madh

Juli ngjitet në podium në garën për çmimin e madh. Heidi la shtëpinë e buzëqeshur, pasi takoi banorët. Tanimë, ngelet një tjetër televotim për të preferuarin e radhës, ai midis Eglës dhe Romeos. Konkurrenti i përzgjedhur do të shkojë në fazën finale, për të marrë çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Kujtojmë se Julian Deda është ndër pretedentët kryesor për të fituar BBV 3 sipas sondazheve të faqeve të ndryshme 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME