Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETEmri/ Ekzekutohet me armë zjarri 41-vjeçari në Fier, policia identifikon autorin

Emri/ Ekzekutohet me armë zjarri 41-vjeçari në Fier, policia identifikon autorin

Rreth orës 11:00 është vrarë me armë zjarri shtetasi Elton Javori, banues në Fier.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, kanë identifikuar autorin i cili është Agim Gashi 35 vjeç , i martuar dhe banues në Fier, policia po punonë për kapjen e tij.

Janë ngritur pika kontrolli në çdo aks rrugor, si dhe vijon intensivisht krehja e zonës.
Ndërkaq, grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME