Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETFotoja e makinës së autorit të vrasjes në Fier që ekzekutoi Elron...

Fotoja e makinës së autorit të vrasjes në Fier që ekzekutoi Elron Javorin

Fier – Është publikuar fotoja e makinës me të cilën është larguar nga vendngjarja autori i dyshuar i vrasjes së sotme në Fier.

Siç shihet edhe nga fotoja, makina është tip “Mercedes- Benz”. Kujtojmë se viktimë nga atentati mbeti, 41-vjeçari, Elton Javori, i cili u ekzekutua 100 metër nga banesa e tij në Fier. Zyrtarishtë policia Fier pohoi se autori i dyshuar i ekzekutimit të Elton Javorit është 35 vjeçari Agim Gashi , i martuar dhe banues në Fier, por motivet se përse u krye kjo vrasje edne nuk janë bërë të itura prej saj.

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 11:00, në lagjen “16 Prilli”, në rrethana ende të paqarta. Policia lajmëroi më herët se e ka identifikuar autorin dhe se janë ngritur pika kontrolli për kapjen e tij. Ende nuk dihen shkaqet e vrasjes së Javorit.

Makina e viktimës duke u ngarkuar në karotrec

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME