Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEErdit Hazizaj kandidati për kryebashkiak i prish ditën kryetares në detyrë...

Erdit Hazizaj kandidati për kryebashkiak i prish ditën kryetares në detyrë Majlinda Bufi

Personat që përdorin humorin e “hollë” tregojmë zgjuarsinë, thotë një shprehje popullore. Kandidati për kryebashkiak në Rroskovec Erdit Hazizaj nga PD e paska këtë veti.

Erdit Hazizaj  e ka nisur ditën me “një pickim”  gredhi (insekt i familjes së grenzave por më i madh në trup)
Ai ka postuar një status në llogarinë e tij në rrjetin social facebook ku me një gur ka goditur dy zogj. Nga njëra anë  thotë se Majlinda Bufi u kërkonë nëpërmjet vartëse që punonjësit e bashkisë të sjellin dhjetë votues për PS dhe vet kandidaten e kësaj partie së bashku me fotokopjen  e kartës identitetit por nga ana tjetër ironizonë duke thënë se në listë të vendosi edhe Erdit Hazizaj dhe do i japi vet kartën e identitetit që mikun e tij të mos e hiqte nga puna,  por e ritheksonë njeriu i vogël mbetet i vogël

Duket se kryebashkiakia e Rroskovecit do ketë një ditë të trazuar me lojen e statuseve në rrjetin social që po bën kandidati i PD për kreun e kësaj bashkie rivali demokrat Erdit Hazizaj

Lexoni dhe statusin e plot

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME